Knjigovođa

  • Hotel Srbija
  • Ustanička 127c, Belgrade, Serbia
  • Oct 13, 2021
Full time Accounting

Job Description

Hotel Srbija 3*, Ustanička 127c, Beograd širi svoje poslovanje i ima potrebu za novim članovima.  Ovaj put u naše redove želimo da priključimo timskog igrača koji će svoju poslovnu aktivnost započeti na poziciji

KNJIGOVOĐA

Broj izvršilaca: 1

Opis poslova:

  • Knjiženje izvoda, blagajni  i putnih naloga i vršenje plaćanja
  • Unos, kontrola i knjiženje ulaznih računa
  • Kontroliše izdate fakture ( dinarske i devizne) i u saradnji sa sektorom prodaje stara se o njihovoj naplati, izrađuje specifikacije potraživanja
  • Kontrola i obračun PDV-a
  • Obračun zarada i ostalih primanja
  • Učešće u sastavljanju i drugih prijava nadležnim institucijama
  • Učestvovanje u izradi završnog računa
  • Usaglašavanje potraživanja sa kupcima i obaveza sa dobavljačima

Uslovi:

-   Srednja, viša ili visoka stručna sprema

-   Minimum 3 godina radnog iskustva na sličnim poslovima računovodstva/knjigovodstva

-   Napredno poznavanje MS office paketa

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu proslediti na mail posao@hotelsrbija.com ili office@hotelsrbija.com sa naznakom KNJIGOVOĐA.  Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu proslediti na mail  posao@hotelsrbija.com sa naznakom ˝Knjigovođa˝.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

  • POSTANITE DEO TRADICIJE!

Industry field

Hospitality

Job position

Knjigovođa