Answer #6254 to Job Offer Accepted

Viewing the response to the template: Job Offer
Job Offersur talent
Job Image
Camerista
Hotel ohma
Full time
Poiana Brasov
Description

Candidatul ideal

  •  Persoană dinamică, harnică, cu spirit dе echipă, atentă la detalii
  •  Persoană responsabilă, conștiincioasă și punctuală
  •  Abilități de curățenie / cunoștințe minime legate de standarde operationale de curățenie în ospitalitate
  •  Capacitatea de a lucra cu supraveghere redusă și de a menține un nivel ridicat de performanță
  •  Prietenoasă și orientată către nevoile clientului
  •  Abilități de prioritizare și gestionare a timpului
  •  Lucrează rapid și fără a compromite calitatea
  •  Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj
  •  Experientă dovedită în domeniul hotelier  reprezintă un avantaj
  •  Diplomă de liceu

Descrierea jobului

  •  Asigură curățarea camerelor, a spațiilor comune precum și alte încăperi, folosind echipament și soluții de curățenie adecvate
  •  Raportează recepționerului cu privire la orice daune, deficiențe și pagube cauzate de oaspeți
  •  Raportează recepționerului obiectele uitate sau abandonate de client în hotel
  •  Raportează defecțiunile din cameră și se asigură de remedierea acestora
  •  Verifică stocul produselor consumabile și efectueză comenzile pentru înlocuirea acestora
  •  Curăță și dezinfectează băile, precum și alte suprafețe din cadrul locației
  •  Schimbă așternuturile în cameră

Beneficii

  •  Salariu fix si bonuri de masa;
  •  Asigurare medicala privată;
  •  Mediu de lucru plăcut alături de o echipă profesionistă;
  •  Training de formare și suport permanent în activitatea desfășurată;
  •  Posibilitatea dezvoltării profesionale în domeniul hotelier;

6254

Hospitality

no description of image found.

Healthcare

Retail

Education

Sign up for job alerts

All our secrets for free!
Don't miss job alerts, career opportunities, industry insights, and hot trends shared by experts!
Yes, Sign Me Up!
To complete this document please confirm that you have read and accepted our Privacy Policy.

I do confirm

By completing this document, you confirm that you have read and accepted our Privacy Policy.

Create alert

mail swiss@winsed.swiss

phone +41 79 254 60 83

winsedswiss facebook winsedswiss youtube

mail romania@winsed.swiss

phone +40 752 220 202

winsedswiss Romania Facebok winsedswiss romania Linkedin winsedswiss Romania youtube

mail serbia@winsed.swiss

phone +381 62 803 12 25

winsedswiss Facebook Serbia winsedswiss serbia Linkedin Youtube Channel Serbia

mail cyprus@winsed.swiss

phone +357 22 060 770